ВІДЗНАКИ

Відзнаки
* Подяка від Правлячого Архієрея Єпископа Івано-Франківської УГКЦ Володимира за документальний фільм про історію церкви Святої Параскеви «Дорога, правда і життя» приуроченого її 100-річчю.

* Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір. Цикл документальних фільмів «Історія хорових колективів Прикарпаття».

* Спеціальний Диплом 9-го Міжнародного фестивалю екранних Мистецтв Дніпро-Сінема ім. Сахненка — 2013 режисерові Мирославу Бойчуку за вдале втілення теми у фільмі «З чистих джерел».

* Подяка режисерові студії документального кіно М.Бойчуку за особистий вагомий внесок у розвиток українського національного кінематографа.

* Диплом Громадському Інтернетбаченню Прикарпаття «Франківськтб», режисерові студії документального кіно М.Бойчуку за ініціативу та створення актуального для Прикарпаття та України вцілому документального серіалу «Франкове Прикарпаття».

* Диплом режисерові М.Бойчуку за серію створених композицій відео-арту. Грамота режисерові студії документального кіно М.Бойчуку за вагомий особистий внесок у розвиток національного кіномистецтва.

* Подяка від дирекції Першого Всеукраїнського студентського конкурсу хорових диригентів.

Немає коментарів:

Дописати коментар