ВІДЗНАКИ

Відзнаки


Подяка від Правлячого Архієрея Єпископа Івано-Франківської УГКЦ Володимира за документальний фільм про історію церкви Святої Параскеви «Дорога, правда і життя» приуроченого її 100-річчю. 2009 р.
 • Подяка від Правлячого Архієрея Єпископа Івано-Франківської УГКЦ Володимира за документальний фільм про історію церкви Святої Параскеви «Дорога, правда і життя» приуроченого її 100-річчю.
Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір "Цикл документальних фільмів "Історія хорового мистецтва Прикарпаття". 2013 р.
 • Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір. Цикл документальних фільмів «Історія хорових колективів Прикарпаття».
Спеціальний Диплом Міжнародного фестивалю-конкурсу екранних мистецтв "Дніпро-Sinema" за вдале втілення теми у документальному фільмі "З чистих джерел".2013 р.
 • Спеціальний Диплом 9-го Міжнародного фестивалю екранних Мистецтв Дніпро-Сінема ім. Сахненка — 2013 режисерові Мирославу Бойчуку за вдале втілення теми у фільмі «З чистих джерел».
Подяка режисерові студії документального кіно М.Бойчуку за особистий вагомий внесок у розвиток українського національного кінематографа.2013 р.
 • Подяка режисерові студії документального кіно М.Бойчуку за особистий вагомий внесок у розвиток українського національного кінематографа.
Диплом Громадському Інтернетбаченню Прикарпаття «Франківськтб», режисерові студії документального кіно М.Бойчуку за ініціативу та створення актуального для Прикарпаття та України в цілому документального серіалу «Франкове Прикарпаття». 2013 р.
 • Диплом Громадському Інтернетбаченню Прикарпаття «Франківськтб», режисерові студії документального кіно М.Бойчуку за ініціативу та створення актуального для Прикарпаття та України в цілому документального серіалу «Франкове Прикарпаття».
Диплом режисерові М.Бойчуку за серію створених композицій відео-арту. 2013 р.
 • Диплом режисерові М.Бойчуку за серію створених композицій відео-арту.
Грамота режисерові студії документального кіно, авторові фільму "З чистих джерел" М.Бойчуку за вагомий особистий внесок у розвиток національного кіномистецтва. 2013 р.
 • Грамота режисерові студії документального кіно, авторові фільму "З чистих джерел" М.Бойчуку за вагомий особистий внесок у розвиток національного кіномистецтва.
Подяка від дирекції Першого Всеукраїнського студентського конкурсу хорових диригентів за створення документального фільму про історію хорів Прикарпаття. 2013 р.
 • Подяка від дирекції Першого Всеукраїнського студентського конкурсу хорових диригентів за створення документального фільму про історію хорів Прикарпаття.
Подяка від Чукалівської Селищної ради за створення документального фільму та пісні про село Чукалівка. 2015 р.
 • Подяка від Чукалівської Селищної ради за створення документального фільму та пісні про село Чукалівка.
Спеціальний Диплом авторові документального телефільму "З чистих джерел" М.Бойчуку за вдале втілення теми збереження мистецтва хорового співу. 2013 р.
 • Спеціальний Диплом авторові документального телефільму "З чистих джерел" М.Бойчуку за вдале втілення теми збереження мистецтва хорового співу. 2013 р.
Спеціальний Диплом за художнє втілення драматичних подій у кліпі "Ой, романе, Романочку" у фільмі "Небесна Сотня Прикарпаття". 2015 р.
 • Спеціальний Диплом за художнє втілення драматичних подій у кліпі "Ой, романе, Романочку".
 • Диплом Громадському Інтернетбаченню Прикарпаття «Франківськтб», режисерові студії документального кіно М.Бойчуку за ініціативу та створення актуального для Прикарпаття та України в цілому документального серіалу "Небесна Сотня Прикарпаття" з циклу "Розстріляна весна". 2015 р.
 • Диплом переможцеві 15 Міжнародного телерадіофестивалю "Прем"єра пісні", Мирославу Бойчуку - автору слів пісні "Давай запалим, брате, наодинці" з документального фільму "Небесна Сотня Прикарпаття". 2015 р.
Диплом переможцеві 15 Міжнародного телерадіофестивалю "Прем"єра пісні", Мирославу Бойчуку - автору слів пісні "Давай запалим, брате, наодинці" з документального фільму "Небесна Сотня Прикарпаття". 2015 р.

Немає коментарів:

Дописати коментар