четвер, 27 вересня 2018 р.

Робота над фільмом “Життя студентське” про молоді літа студентів факультету журналістики ЛДУ імені Франка 1984 року випуску закінчена.

    Чотири частини кінострічки мають 14 розділів і складають 2 години, 33 хвилини, 20 секунд.

    Дорогі мої однокурсники! Цей фільм я  хочу презентувати Вам, приурочивши його до свого ювілею. І не важливо де і коли та презентація відбудеться. Жаль, звичайно, що у більшості із Вас не складається приїхати цього року у Івано-Франківськ. Адже саме цього року 23 листопада виповнюється рівно 40 років студентського життя в університеті тих, хто поступав туди через підготовче відділення.
     А вже як складеться на наступний рік - побачимо. Навесні планую провести ще три презентації. Це кінострічки "Андрей Шептицький", "Параска Хома" і "Франкове Прикарпаття", а також закінчити зйомки фільмів про Тризубого Стаса, Тернишорську Ладу та Станіславський феномен. Можливо додасться ще щось термінове, бо попри документалістику, змушений виконувати і приватні замовлення.
    Тож якщо не визначимось з датою зустрічі у Львові до Нового року і її дата співпаде з моїми виробничими потребами, то боюсь, що і в мене також може не скластися, адже кіновиробнийтво потребує задіяння багатьох людей, у яких теж час дорогий і яким я не смію диктувати свої умови (а тимпаче не дотримуватись обіцянок та домовленостей). Тож змушений все планувати наперед. 

    І насамкінець про тематичноценарний вміст фільму:
    Це “Вступ” з кадрами нашої зустрічі у Львові 2014 року, та частини, які я змонтував на основі кіно-фотозйомок 1979 — 84 років, а саме: “На парах-екзаменах”, “На перервах”, “Про закоханість”, “Про студентські дискотеки”, “Про спорт”, “Франкова Кузня”, “Пародія на бухайлівку”, “Іноземці”, “На відпочинку. Пиво, природа, Комсомольське озеро”, “На практиці”, “Військові табори”, “На літніх сільськогосподарських роботах. Хмелеони. Помідорники” і останній розділ - “Замість післямови”.Весь він розбитий на 4 умовні частини, орієгнтовно по 30 - 40 хвилин кожна.
    Отож, з нетерпінням чекаю на зустріч з Вами, любі і дорогі моєму серцю Однокурсники... а також Людмила Злотко. Саме їй та Іванові Книшеві маємо подякувати за фінансову підтриму у виготовленні цієї стрічки, проморолик якої розміщую нижче. Тож вмикайте "Машину Часу" і насолоджуйтесь.

Немає коментарів:

Дописати коментар