середа, 10 травня 2017 р.

На честь 355 річниці Магдебурського права Франківська. В якості каталки - пляшка зпід "Московської" (+фото)

    На прохання ФБдрузів мій спосіб виготовлення чебуреків до 355 річниці Магдебурського права Франківська. 

 
  На 16 штук: 

    1 кг. свинного фаршу (я завжди прошу, щоб мололи при мені у співвідношенні 800 гр. м"яса на 200 гр. сала.) Заливаю 250 мл. сильногазованої води. Відстоюю 1 годину. Потім -
чорний мелений перець, головка цибулі (натерти на терці), пучок цибулі стручкової, головка часнику, 5 яєць, перець червоний, 5 пучків солі, пучок петрушки. 
    Щодо тіста: приблизно 500 гр. муки, чорний перець, 5 яєць, 150 гр. кефіру, півпачки дріжджів, 5 пучків солі, 2 столових ложки олії (або шматок розтопленого масла). 
    Розкатую тісто не дерев"яною каталкою, а пляшкою зпід горілки "Московська", яка була виготовлена ще в радянські часи, а спожита десь у 2000-у. 
    Коли загортаю м"ясо в тісто - додаю шматочок масла. Жарю на легенькому вогні до появи легенького цеглового кольору. 
   Єдине застереження: під час смаження чебуреків, Боже упаси вас відійти на "кілька секунд" до компютера. В мене такі відходи завжди закінчуються "неграми", одного з яких можете побачити на останній світлині.
    І вже насамкінець: основним інградієнтом цієї страви (тай взагалі куховарства) є робота з любов"ю. Якщо не маєте бажання чи настрою до куховарки - краще за неї не беріться.
    Всім смачного.


Немає коментарів:

Дописати коментар