понеділок, 4 січня 2016 р.

У цьому фрагменті Заслужена артистка України Алла Кобилянська

    На цьому відео, з архівів нашої студії, фрагмент авторської програми Мирослава Бойчука "МІД". ( "Мовчіть І Дивіться", згодом перейменована на " Мирослав І Друзі "). Сюжет вийшов в ефір на ТБ "Галичина" у 1993 році. У цьому фрагменті Заслужена артистка України Алла Кобилянська виконує пісню "Яблуневий розмай". Музика Богдана Маруди, слова Мирослава Бойчука..

    Головними героями інших наших сюжетів будуть також Степан Гіга, Ласло Габош, Анатолій Матвійчук, Гарік Кричевський, Дмитро Ципердюк, Юрій Новіков, Роман Фабрика, Алла Кобилянська, Андрій Миколайчук... та сотні інших видатних особистостей України і не тільки. Всі вони свого часу були героями і основними дійовими особами моїх авторських передач, які транслювавлись на місцевих телевізійних каналах: ТБ "Галичина" та ТБ "Канал - 402". Але є й сюжети, які по тій, чи іншій причині залишались недоступними широкому колу глядачів. Минув час і всі ці записи набули історичної цінності. Впевнений.- ці архіви будуть цікавими не тільки тим, хто на них зафіксований. Хоча, на жаль, декого з героїв вже нема з нами... Все відео викладене на цих сторінках є 100% ексклюзив, ніде до цього часу не трансльоване, хіба що на інших блогах Студії Бойчука. 

    Наша студія також здійснює інші послуги: Зйомку - монтаж документальних фільмів, весіль, випускних, інших урочистостей, перепис реставрацію фото- відео - аудіо та аматорських відео та кіноплівок 8 та 16 мм. формату. Замовлення за адресою: Івано-Франківськ, вул.Степана Бандери-6. ( Заходити з вул. Мельника, поруч з "Укргазбанком" №11а).
Студія Мирослава Бойчука. Працюємо без вихідних та обідніх перерв.
Тел. 0509091572. Додатковий ( 730208 )
Зразки та інші архіви на нашому сайті: pro.videostudio.if.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар