понеділок, 4 січня 2016 р.

З ретровідеоархів студії М.Бойчука. Наш анонс.

    Пропонуємо анонс сюжетів з відеоархівів студії М.Бойчука в інтернеті. Головними героями в них будуть Степан Гіга, Ласло Габош, Анатолій Матвійчук, Гарік Кричевський, Дмитро Ципердюк, Юрій Новіков, Роман Фабрика, Алла Кобилянська, Андрій Миколайчук... та сотні інших видатних особистостей України і не тільки.

     Всі вони свого часу були героями і основними дійовими особами моїх передач. Минув час і всі ці записи набули історичної цінності. Впевнений ці архіви будуть цікавими не тільки тим, хто на них зафіксований. Хоча, на жаль, декого вже нема з нами... Все відео викладене на цих сторінках є 100% ексклюзив, ніде до цього часу не трансльований, хіба що на інших блогах Студії документального кіно Мирослава
Бойчука.

 
     Наша студія також здійснює інші послуги: Зйомку - монтаж весіль, випускних, інших урочистостей, перепис реставрацію фото- відео - аудіо та аматорських відео та кіноплівок 8 та 16 мм. формату. Замовлення за адресою: Івано-Франківськ, вул.Степана Бандери-6. ( Заходити з вул. Мельника, поруч з "Укргазбанком" №11а).

Немає коментарів:

Дописати коментар