понеділок, 4 січня 2016 р.

Франківськ.Ретроархів М.Бойчука.1993.Стелла Гомоляка

    На цьому відео, з архівів нашої студії, фрагмент авторської програми Мирослава Бойчука "МІД". ( "Мовчіть І Дивіться", згодом перейменована на " Мирослав І Друзі "). 

    Сюжет вийшов в ефір на ТБ "Галичина" у 1993 році. У цьому фрагменті Конкурс Української популярної пісні Несподіваний Дощ, телевізійна версія якого знімалась одним із Києвських ЦТБ у Франківському драмтеатрі.(1993 р.) Частина- 8. В цій частині - Стелла Гомоляка. Можливо, хтось ще пам"ятає пісенний клич "Вань! Поїдем на Тайвань!". Цією нагодою я тоді й скористався. 
    Наша студія також здійснює всі види відео-аудіо-фотопослуг, а саме: Зйомку - монтаж документальних фільмів, весіль, випускних, інших урочистостей, відеокліпів, перепис реставрацію фото- відео - аудіо та аматорських відео в тому числі кіноплівок 8 та 16 міліметрового формату. Замовлення за адресою: Івано-Франківськ, вул.Степана Бандери-6. ( Заходити з вул. Мельника, поруч з "Укргазбанком" №11а).Студія Мирослава Бойчука.(т.0509091572), 0342(730208). Наш сайт: pro.videostudio.if.ua.

Немає коментарів:

Дописати коментар